top of page

DEEPINSULA - EĞİTİMLER

ONLINE

2 GÜN

20 KİŞİ

GTD_logo.jpg

DEEPINSULA & David Allen Company ortaklığı ile birlikte, bu eşsiz metodolojiyi, Türkiye’deki tüm bireylere ve organizasyonlara eğitim, danışmanlık, konferans ve bloglarımızda paylaştığımız pratik öneriler ile sunmaktayız.

Focus100_logo.PNG

ODAK 100 Online eğitimlerimiz, öğrenmeyi hızlandırmak için hazırlanmış, daha büyük bir eğitim serisinin güçlü parçalarıdır. Bireysel veya ekip becerilerini dönüştürerek daha hızlı hareket etmenize yardımcı olur. Katılımcılar, bu eğitimlerle gelişim odaklı zihin yapısını benimseyecek ve değişim için en yeni araçlardan ve teknolojilerden yararlanacaklar.

ONLINE

100 dk

20 KİŞİ

ONLINE

1-2 GÜN

20 KİŞİ

genelprofil.jpg

Deepinsula tarafından geliştirilen;  İleri Satış, Takım Çalışması, Müzakere Teknikleri gibi firmanıza/sektörünüze özel hazırlanan örnekler ve vaka çalışmalarıyla dolu interaktif eğitimler

COURSES.jpg

ONLINE

1 GÜN

100 KİŞİ

Bireyler, ekipler ve tüm kuruluşlar için geçerli olan GTD Seminerleri ile, size ve iş arkadaşlarınıza, sürdürülebilir üretkenliği ve performansı önemli ölçüde nasıl artırabileceğiniz konusunda tavsiyeler sunuyoruz.

koçluk.png

ONLINE

1 SAAT

1 KİŞİ

Mevcut çalışma şeklinizi iyileştirme, en iyi üretkenlik alışkanlıklarını öğrenme konusunda rehberlik alabileceğiniz GTD koçluğunun yanı sıra Satış, NLP gibi belirli alanlarda da kişisel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page