top of page

GTD® KONFERANSLARI
İLGİ ÇEKİCİ, EĞLENCELİ VE MOTİVE EDİCİ

Açılış konuşması olarak GTD®

Bir etkinlik planlıyorsanız ve katılımcılara ilham verici ve motive edici sunumlar sağlamak istiyorsanız, GTD® etkinliğiniz için mükemmel bir konu olabilir.

Konferans konusu olarak GTD®

GTD®, bir konferans konusu olarak çok idealdir çünkü çoğu insanın iş hayatında sıkıntılı olduğu noktaları yakalar. Birçok çalışan için çok fazla e-posta, çok fazla görev, sorumlulukların gözden geçirilememesi ve gerçekten önemli olan şeyler (profesyonel ve özel) için yeterli zaman yoktur.

  • Tüm katılımcılar için yüksek alaka düzeyi (kariyer seviyesinden bağımsız olarak)

  • Önemli şeylere odaklanma

  • Motive edici ve eğlenceli

  • Günlük yaşam için somut, hızlı uygulanabilir ipuçları ve yöntemler

  • Stresi azaltın ve verimliliği artırın

  • Kendini yansıtma nedeni

Ek olarak, eğer isterlerse, dinleyiciler konferanstan sonra çeşitli şekillerde (temel seminerler, şirket seminerleri, koçluk ve kendi kendine çalışma yoluyla) öz yönetim konusuna bağlı kalabilirler .

Sorusu olan?

Bize yazın! En kısa sürede size geri döneceğiz.

GTD® Konferans - İçeriği ve Çerçevesi

İş Konferansı

Konferansın içeriği

Kendi kendine yönetim, herhangi bir çalışma yönteminin önemli bir parçasıdır ve zamanınızı daha verimli ve daha az stresle kullanmanıza yardımcı olur. Sürdürülebilir öz yönetimi neyin karakterize ettiğini ve etkilediğini, net planlama ve hedef belirlemenin avantajlarını ve verimsiz alışkanlıkları nasıl sorgulayabileceğinizi öğreneceksiniz. Sunumun özel içeriği sizinle istişare edilerek yapılacaktır.

Bir defter üzerinde yazma

Konferansın süresi

Konuşmanın süresi ihtiyaçlarınıza ve etkinliğin kapsamına bağlıdır. Örneğin, birçok müşteri 45 dakikalık bir tanıtım konuşmasını ve ardından bir soru-cevap bölümünü tercih eder. Elbette 60 ila 90 dakika uzunluğunda bir konferans da mümkündür. Taleplerinizi bize iletin, size tavsiyede bulunmaktan ve ayrıca size daha fazla referans vermekten memnuniyet duyarız.

Takım çalışması

Konferans kimler için?

Konferanslarımız, öz yönetim veya GTD konusunda herhangi bir ön bilgi gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Randevuları, soruları, e-postaları ve telefon görüşmelerini günlük olarak yürüten asistanlardan, ofis ve satış personeline veya şirket yönetimine kadar herkes hedef kitledir. Günlerini genellikle esnek bir şekilde yapılandıran serbest meslek sahipleri de konferans tekliflerimizden yararlanabilir.

Pratik ve ilham verici

Herkes, çalışma gününün ancak siz masanıza oturup bilgisayarınızı başlatana kadar iyi planlandığını bilir. Yeni görevler içeren onlarca e-posta ve önümüzdeki sekiz saat içinde ek işleri yöneteceğinizi hala merak ederken, "kesinlikle bugün işlenmesi gereken" ek belgeler alırsınız. Planlandığı gibi yapılandırılmış bir şekilde çalışmak yerine, gelgit görev dalgası tarafından sürüklenirsiniz.

Tecrübe ve mizah dolu

Açılış konuşmalarımızda, günlük işlerin bu fenomenlerini eğlenceli ve ilham verici bir şekilde ele alıyoruz. Konuşmacılarımız, çalışan ve yönetici olarak deneyimlerini, GTD® konusundaki pratik deneyimlerini, bolca mizah ve motive edici şekilde gündeme getiriyor. Elbette, bir konferans tam bir GTD® eğitiminin yerini tutmaz ve tutmamalıdır da. Konuşmacılarımız, günlük yaşam için değerli ipuçları ve püf noktalarının yanı sıra öz yönetimin temellerini de aktarıyor.

Bireysel olarak tasarlanabilir

Duruma, isteğe ve zaman çerçevesine bağlı olarak, GTD ilkelerine daha fazla ışık tutabilir veya öncelikle konsepte bakabiliriz. Amaç, öz yönetim yoluyla nasıl daha fazla özgürlük yaratabileceğinizi, nasıl daha fazlasını başarabileceğinizi ve aynı zamanda bunu doğrudan deneyimlemek için somut ipuçları verebileceğinizi hissettirmektir. Daha sonra daha derine ilerlemek isterseniz, ileri düzey eğitimlerimizden birine katılmaya davetlisiniz.

Öz yönetim için motivasyon yaratın

Kitle ve Okutman

Daha verimli çalışma için pratik ipuçları

GTD® konferanslarımızda, çalışma şeklinizi nasıl daha kolay ve verimli hale getirebileceğinizi, görevlerle nasıl başa çıkabileceğinizi, öz yönetiminizi nasıl geliştirebileceğinizi ele alır. Tüm bunları rahat ve eğlenceli bir şekilde aktarıyor, pratik ipuçları verirken konuları takip etmeniz için motivasyon sağlıyoruz.

  • Şirketinize özel bir konferans rezervasyonu yapın

  • GTD®'yi çalışanlarınıza tanıtın ve onlara daha az stresle üretken olmanın yollarını gösterin

  • GTD® üzerine bir konferansla birkaç konuşmacı ile bir etkinlik veya seminer serisini tamamlayın

Yöneticilerinize ve çalışanlarınıza öz yönetim konusu hakkında bir fikir veriyor ve sizin için önemli olan öncelikleri belirliyoruz.

Bize ulaşın!

Koçluk, seminerlerimizin tarihleri veya içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçin. Ayrıca +90 216 5990468 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz. Kişisel taleplerinize uygun bir teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page