top of page
Spor Taktikleri

DEEPINSULA - GTD İPUÇLARI

Hemen kullanılabilecek ipuçlarıyla öz yönetimde başarıyı yakalayın

GTD'nin püf noktalarını uygulamaya başladığınızda öz yönetiminiz üzerinde doğrudan oluşturacağı etkiyi göreceksiniz. GTD'ye yeni başlayanlar ve ileri düzey uygulayıcılar aşağıdaki makalelerimizde değerli ipuçları bulacaklar.

Yayın Evi

Öz yönetim - Günlük yaşamda daha fazla üretkenlik ve daha az stres

Öz Yönetimin hepimizi neden etkilediğini, ne anlama geldiğini ve bundan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

Çalışma Alanı

Çalışma masanızı düzenleyin - İş yerinde kaosu engellemenin ipuçları 

İş yerindeki dağınıklık kadar dikkat dağıtan hemen hemen hiçbir şey yoktur. Kaotik bir çalışma masası olması gerektiğinden daha fazla yer kaplar. Bu konuda nasıl ustalaşabileceğinizi inceleyin.

Zaman Yönetimi - Zamanınızı verimli kullanın

Zaman yönetimi herkesin gündeminde olan ve kontrol edebilmek için büyük çabalar sarf ettiği bir olgudur. Mevcut şartlar içerisinde daha fazlasını başarabilmenin yolunu GTD ile keşfedin.

Düzenli Danışma

Yapılandırılmış çalışma hayatı nasıl kolaylaştırır? 

Bu makalede, her bireyin günlük rutinine neden belirli bir yapı ile yaklaşılması gerektiğini ve bundan ne gibi fayda elde edileceğini öğrenin.

ofis|büro
Numaraları analiz

Akılcı hedefler formüle edin ve başarıya ulaşın

Hedefleri akılcı şekilde formüle etmek, tüm projeler ve elde edilmek istenen sonuçlar için değerli ve umut verici bir ipucudur. Nasıl yapacağınızı öğrenin.

Doğru GTD yazılımı sorusu

Seminerlerimizden sonra bize en sık sorulan sorulardan biri: Özel bir GTD yazılımı var mı? Cevabı bu yazıda bulabilirsiniz.

Temiz Bilgisayar Masası
bottom of page